Çankırı Haberleri, Çankırı Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplandı

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ilk üç aylık faaliyetleri değerlendirildiği toplantıda, Çankırı’nın istihdamı ve mesleki eğitim çalışmaları konuşuldu. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Alim Çaycı’nın bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda “İşgücü Piyasası Araştırması” hakkında Kurula bilgi verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına yapılan çalışmaların sunumunun da yapıldığı toplantıda, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” kapsamında gerçekleştirilen faaliyetler ile ilgili de kurula bilgi verildi.

Çankırı Valisi Mesut Köse başkanlığında toplanan kurula, Vali Yardımcısı Zeki Karaca, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Alim Çaycı, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, Ticaret İl Müdürü Mehmet Ali Yararbaşı, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Möhür, Üniversite Temsilcisi, Prof. Dr. Murat Arı, KUZKA Koordinatörü Mahmut Oral Taşçı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Osman Karadeniz, Türk-İş Temsilcisi Murat Saraçbaşı, Türkiye Sakatlar Konfederasyon Temsilcisi Ahmet Dönmez, İşveren Temsilcisi İskender Kirişçi ve Çankırılı Kadınlar Kültür ve Dayanışma Birliği Derneği Başkanı Sevim Ergel katıldı.

Bir önceki yazımız olan Masal Müzesi çalışmaları devam ediyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi