Çankırı Haberleri, Çankırı Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Esra Erol kararını verdi! Evlilik programından sonra ATV'de…

Evlilik programlarına hem halktan hem meclisten gelen tepkilerin üzerine defalarca ceza kesilmiş, kapatılma noktasına gelmişti. Evlilik programlarınının duayeni Esra Erol’un ne yapacağı ise merak konusuydu. 

Esra Erol yaptığı açıklamada Üç yıllık anlaşmam mevcut. Bir yılı daha var. Ayrıca kanalla gönül bağım bulunuyor. Ayrılmayı düşünmüyorum dedi.

Esra Erol açıklamasına böyle devam etti: Öncelikle bu sezonu bitirmek tek düşüncem. Sezon finali 23 Haziran’da. Biraz dinlenmek istiyorum. Sonra duruma bakacağım

Kanalla hareket edecek olan Esra Erol ‘un, evlilik programlarının bitirilmesi yönünde baskı devam ederse, başka bir proje için kolları sıvayabileceği iddialar arasında. Ancak kanal, alınan izlenme oranından memnun. Sorun çıkmadığı takdirde önümüzdeki senede devam edilmesi isteniyor.

Daha öncede programının bitirilmesi durumunda ne yapacağı merak edilen Esra Erol açıklamalarda bulunmuştu. Esra Erol oyunculuk ile ilgili iddialara “Şimdiye kadar gelen tekliflere hep ‘hayır’ diyordum ama şu anda içimde büyük bir istek var. Tabii ki yapabilir miyim, öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum” demişti.

Bir önceki yazımız olan Fatih Portakal kimdir? Aslen nerelidir? başlıklı makalemizde Fatih Portakal, Fatih Portakal aslen nereli ve Fatih Portakal kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi