Çankırı Haberleri, Çankırı Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çankırı Kartalları Yaşlıları Unutmadı

Çankırı Beşiktaşlılar Derneği ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Beşiktaşlılar topluluğu Çankırı İsmail Özdemir Huzurevini ziyaret ederek yaşlılara çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.
Çankırı Beşiktaşlılar Derneği ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Beşiktaşlılar topluluğu Çankırı İsmail Özdemir Huzurevini ziyaret etti. Yaşlılarla vakit geçiren Beşiktaşlılar, burada huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler sundu.
Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba, Süleyman Seba’nın ’İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz’ sözleri bütün taraftarlarımızın olduğu gibi bizimde hayat felsefemiz oldu. Dernek çalışmalarında hep bu sözü aklımıza getirerek sosyal sorumluluk projeleri düzenlemeye çalıştık. Bugün burada Nasır tutmuş yüreklere inat, Nasırlı elleri öpmeye geldik. İnşallah projelerimize Üniversiteli Beşiktaşlı kardeşlerimizin de desteğini alarak devam edeceğiz şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kazandığı altın madalyayı şehitlere adadı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi