Çankırı Haberleri, Çankırı Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çağlar Çorumlu'nun sağlık durumu nasıl? Açıklama geldi

Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür programında Eşofmanlı Şevket Hoca karakteriyle tanınan başarılı oyuncu Çağlar Çorumlu kalp krizi geçirdi iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. 

HASTANEDE ÖĞRENMİŞ…

Kalp krizi geçirdiği ve ardından hastaneye kaldırıldığı öğrenilen Çağlar Çorumlu bizzat kendisi açıklama yaparak sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi 

Ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu’nun bir markanın reklam filminin çekimi esnasında rahatsızlandı. Çekimin yapıldığı yere hemen doktor çağırılırken, Çorumlu’nun kalp krizi geçirdiği belirlendi. Apar topar ambulansla hastaneye kaldırıldığı iddia edilen Çorumlu’ya üç stent takıldığı ifade edildi. Çok geçmeden hayranlarını korkutan Çorumlu’dan haber geldi.

Ünlü oyuncu ise resmi Twitter hesabından rahatlatıcı bir açıklama yaptı. Ambulansla hastaneye kaldırıldı haberini yalanlayan Çorumlu gerekli kontrollerin yapıldığını söyledi.

Çorumlu, Rahatsızlanıp ambulansla hastaneye kaldırıldı haberi doğru değildir. Sadece gerekli tetkikleri ve kontroller yapılıp önlem alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederim. açıklamasında bulundu

Bir önceki yazımız olan Muhafazakar Yaşam Festivali' Başladı başlıklı makalemizde Başladı, Festivali ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir