Çankırı Haberleri, Çankırı Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Artvin Sigarasız Yaşam İçin Yürüdü

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü tarafında düzenlenen organizasyonla sigarasız yaşam için yürüyüş gerçekleştirildi.

Artvin Devlet Hastanesi önünden başlayan yürüyüşe Artvin Valisi Ömer Doğanay, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi ve kurum amirleri katıldı. Yüzlerce kişinin katıldığı yürüyüşle sigarasız yaşam için farkındalık oluşturuldu. .

Yürüyüş güzergahı olan Yeni Mahalle yoluna çıkan kalabalık Artvin Valisi Ömer Doğanay’ın isteği üzerine bir anda yön değiştirerek İl Sağlık Müdürlüğü’ne doğru yürüdü. Sigarasız yaşam yürüyüşü Artvin İl Sağlık Müdürlüğü önünde son bulurken, yürüyüşün ardından hatıra fotoğrafları çektirildi.

Artvin İl Sağlık Müdürü Abdullah Güleç yaptığı açıklamada Bugün 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü. Bu sebeple yürüyüş yapıyoruz. Sağ olsun sayın valimizde bize önderlik yaptı. Bize destek veren katılımcılara da teşekkür ediyorum. Sağlıklı bir yaşam için sigarayı bırakmaya evet diyoruz dedi. – ARTVİN

Bir önceki yazımız olan Recep Tayyip Erdoğan'dan Kenan Işık açıklaması başlıklı makalemizde Cumhurbaşkanı, Erdoğan ve kenan ışık hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi