Çankırı Haberleri, Çankırı Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ak Parti Çankırı teşkilatı seçim startını verdi

İl Başkanı Celal Kaman, Başbakan Binali Yıldırım’ın 16Mart’ta Çankırı’ya geleceğini açıkladı.
Parti binasında gazetecilerle bir araya gelen İl Başkanı Celal Kaman, kampanya çalışmalarına ilişkin çeşitli değerlendirmelerde bulunurken, 16 Nisan’daki halk oylamasının önemine vurgu yaptı.
Anayasa değişikliği maddelerini açıklayarak neden ’Evet’ denmesi gerektiğini anlatan Başkan Kaman, büyük salon toplantıları ile halka ulaşmayı planladıklarını anlatırken, parti ayrımı gözetmeden bütünleştirici bir dil kullanacaklarını vurguladı.
AK Parti Çankırı Teşkilatı olarak her zaman halkın yanında olduklarına vurgu yapan Kaman, “Halk ne derse o olacak. Biz gücümüzü halktan alan bir partiyiz. Çankırı’dan önceki seçimlerde olduğu gibi yüksek bir oy oranı ile Türkiye derecesi bekliyoruz. Bu anlamada aramızda çatlak bir ses yok. Teşkilatlarımıza sonuna kadar inanıyor ve güveniyorum” diye konuştu.
Seçim çalışmaları kapsamında Başbakan Binali Yıldırım’ın 16 Mart’ta Çankırı’ya gelmeyi planladığını ifade eden Kaman, programın henüz netlik kazanmadığını söyledi.

Bir önceki yazımız olan Ağaçlar Otomatik Sulama Sistemi ile Sulanacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi